Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum | Spa en ontspanning Spa-lounge Solarium Stoomcabine |
| Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
1-slaapkamer Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista São Paulo ligt op slechts 6 minuten loopafstand van Teatro Commune en verwelkomt gasten met een solarium, een stoomcabine en een sauna. Vele bezienswaardigheden liggen er direct voor de deur, met name het Winkelcentrum Center 3, op 850 meter ervandaan, en het Praça da República plein, niet ver van dit appartement van 23 m².
Dit 1-badkamer appartement is op een centrale locatie in São Paulo, binnen slechts 8 minuten te voet van Winkel- en congrescentrum Frei Caneca gelegen. Te voet bent u binnen 20 minuten in het centrum van São Paulo. Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista is op op 4 km afstand van Parque Ibirapuera gelegen.
Dit appartement heeft een een balkon, een terras en een zitruimte en uitzicht op het zwembad. Gasten van Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en handdoeken. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.
Maak uw verblijf nog aangenamer in de accommodatie met een kitchenette, ingericht met een koelkast en keukengerei voor uw comfort. Het metrostation Higienópolis-Mackenzie, waarvandaan u de rest van São Paulo gemakkelijk kunt bereiken, ligt in de onmiddellijke nabijheid van deze accommodatie. Behoud uw trainingsroutine moeiteloos in een wellnesscentrum aangeboden door het appartement.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque do Ibirapuera1,7 km
- Patio Higienopolis Shopping Mall1,1 km
- Julio Prestes Station2,5 km
- Abril Theater1,7 km
- Avenida Paulista1,3 km
- Downtown Sao Paulo1,7 km
- Sambodromo4,2 km
- Obelisco3,5 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas13 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station2,6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Bagageopslag
- Kleedkamer
- Lift
- Verkoopautomaten
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Spa-lounge
- Solarium
- Sauna
- Stoomcabine
- Fitnesscentrum
- Ondiep gedeelte
Diensten
- Wasserij
- Tours/Ticketservice
- Boodschappenservice
- Winkels/ Commerciële diensten
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Airconditioning
- Geluiddichte kamers
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar is Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista gevestigd?
Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista is te vinden in het centrum van São Paulo, vlak bij Winkel- en congrescentrum Frei Caneca. - ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista.
Gasten van Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Winkelcentrum Center 3, op 10 minuten lopen. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Parque Ibirapuera (4 km) en het Praça da República plein (1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista in het stadscentrum te komen?
Het duurt 20 minuten lopen om van Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista naar het stadscentrum te komen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt dit appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van dit appartement de ontspanning ervaren met een stoomcabine, een solarium en een sauna. - ❓
Wat is precies de grootte van Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista?
Studio Charmoso, Proximo A Av. Paulista bestaat uit 23 vierkante meter.